День Української Державності!

Дата: 28.07.2022 11:39

28 липня відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2021 року №423/2021 "Про день Української Державності" в України встановлено державне свято - День Української Державності.

Це свято в Україні відзначається вперше і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.

Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ? у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!Фото без опису