Маріупольська районна державна адміністрація
Маріуполь, Донецька область
Логотип Diia Державний Герб України

Нарада із очільниками новостворених місцевих військових адміністрацій Донеччини під головуванням начальника обласної військової адміністрації Павла КИРИЛЕНКА!

Дата: 06.07.2022 14:16
Кількість переглядів: 65

Голова районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА взяла участь у нараді під головуванням голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла КИРИЛЕНКА  із очільниками новостворених місцевих військових адміністрацій Донеччини.

Відповідно до Указу Президента України №469/2022, їх на території Донецької області створено 14.
Ними керують:
— начальник Шахівської сільської ВА Сергій Сажко;
— начальник Курахівської міської ВА Роман Падун;
— начальник Черкаської селищної ВА Олексій Кривоконь;
— начальник Святогірської міської ВА Володимир Рибалкін;
— начальник Миколаївської міської ВА Юрій Підлісний;
— начальник Лиманської міської ВА Олександр Журавльов;
— начальник Краматорської міської ВА Олександр Гончаренко;
— начальник Комарської сільської ВА Олександр Куропятник;
— начальник Великоновосілківської селищної ВА Сергій Ященко;
— начальник Часовоярської міської ВА Сергій Чаус;
— начальник Соледарської міської ВА Сергій Гошко;
— начальник Сіверської міської ВА Олексій Воробйов;
— начальник Званівської сільської ВА Олександр Білицький;
— начальник Бахмутської міської ВА Олексій Рева.

"Призначення на ці посади у цей час — це передусім відповідальність перед українським народом та українською державою.

Чинне законодавство дозволяє військовим адміністраціям діяти швидко та ефективно.

Обов'язок кожного голови ВА — максимально швидко організувати евакуацію цивільних, налагодити чітку співпрацю з правоохоронцями та рятувальниками. А понад усе — ефективно взаємодіяти із військовими на місцях.

Довіра, надана очільникам ВА, — це очікування результатів. Головний результат — зупинити ворога і захистити Донеччину.

Також навіть в умовах повномасштабної війни необхідно підтримувати життєдіяльність громад. Доставляти гуманітарну допомогу, постійно бути в контакті з людьми, розуміти і забезпечувати потреби цивільних та військових.

Критично важливо не допускати фактів колабораціонізму.

Мы вже доклали чимало зусиль для укріплення області, але попереду ще більше роботи.

Наша мета — зупини ворога, відстояти і звільнити Донеччину. Для цього діємо спільно і скоординовано", зазначив очільник Донеччини Павло Кириленко.