До уваги громадян Маріупольського району

Дата: 21.02.2022 13:28

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 №1147 "Про прикордонний режим" (із змінами) (далі - Положення), повідомляємо:

- громадяни України в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу;

посвідчують особу та підтверджують законність перебування на території України;

- іноземці та особи без громадянства в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають та пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують особу та підтверджують законність перебування на території України.

- в'їзд і перебування у місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруд, громадян України та інших осіб допускається як виняток у порядку, який встановлюється МВС;

- полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, у порядку, передбаченому пунктом 17 цього Положення.

Відповідно до ст.202 КУпАП "Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в'їзду - виїзду" інформуємо, що порушення прикордонного режиму тягне за собою накладення штрафу на громадян від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.