До Маріуполя прибув «Потяг Єдності», який проїхав через 12 українських областей.

Дата: 17.02.2022 19:37

«Потяг єдності» - своєрідна стрічка, яка сьогодні об‘єднає український народ. Він символізує єдність України із Заходу на Схід

На кожній станції прапор підписують керівництво та мешканці регіону.

Під Державний Гімн України потяг зустрічали заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим ФІЛАШКІН, голова Маріупольської районної державної адміністрації Наталія БУКРЄЄВА, заступник голови Маріупольської районної державної адміністрації Олексій ВОРОБЙОВ, заступник Маріупольського міського голови Сергій ЗАХАРОВ, заступник голови Маріупольської районної ради Вадим ПІКУЗ, керівник Сартанської селищної ВЦА Олександр КУРКЧИ, голова Нікольської селищної ради Василь МІТЬКО, студенти Маріупольського державного університету, студенти Донецького юридичного інституту та жителі громад.

Прапор України підписали та передали представникам Укрзалізниці, які передадуть його морякам і прапор відправиться до Одеси.

Наразі нашій державі необхідна консолідація українського суспільства. У час загрози гібридної війни та інформаційної пропаганди головною нашою силою є єдність. Ми - українці, і наша мета об’єднатися у цей не простий час.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису