Маріупольська районна державна адміністрація та Маріупольська районна рада приєдналися до патріотичної акції «Ланцюг єднання».

Дата: 16.02.2022 16:32

Сьогодні, 16 лютого, українці відзначають нове державне свято - День єднання. В умовах гібридної загрози, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на громадську свідомість, зміцнення консолідації українського народу є надзвичайно важливим.

Голова Маріупольської державної адміністрації Наталія БУКРЄЄВА та заступник голови Олексій ВОРОБЙОВ разом з учасниками заходу підняли Державний прапор України та заспівали Державний Гімн України. Кожен учасник заходу прикріпив жовто-блакитну стрічку на своєму одязі, як символ єднання.

День єднання - це не просто свято, це справжнє єднання всіх громадян, як на рідній землі, так і за кордоном, які люблять свою країну та рідну землю.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису