Голова Маріупольської районної державною адміністрації Наталія БУКРЄЄВА провела робочу нараду щодо ефективної роботи батальйону ТрО на території Маріупольського району.

Дата: 15.02.2022 18:50

На нараді були присутні заступник голови Маріупольської міської ради Аркадій МЄШКОВ, заступник обласного комісара Сергій ПЕТРОВ, голови територіальних громад, представники бригади та батальйону територіальної оборони.

З метою підвищення обороноздатності держави, надання обороні Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУкраїни всеохоплюючого характеру, сприянню забезпечення готовності громадян України до національного спротиву, що є особливо актуальним в умовах накопичування військових угрупувань Російської Федерації поблизу кордонів України та можливості ескалації збройного конфлікту, а також у зв’язку зі складною зовнішньою та внутрішньополітичною ситуацією, проведення на території району операцій об’єднаних сил та з метою оперативного реагування на надзвичайні та кризові ситуації, важливим напрямком є функціювання підрозділів територіальної оборони в межах району та області.