Під головуванням заступника голови Маріупольської райдержадміністрації Олексія ВОРОБЙОВА відбулось засідання комісії з розгляду заяв осіб, які мають право на отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Дата: 03.02.2022 14:53

На засіданні розглянули проведення перерахунку раніше призначеної грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам, яку мають право на розрахунок компенсації згідно постанов Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №280; від 19.10.2016 №719 у зв‘язку зі зміною показників опосередкованої вартості спорудження житла в Донецькій області, затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 16 грудня 2021 року №337.

Станом на 01 жовтня 2021 року опосередкована вартість спорудження 1 кв. м житла в Донецькій області складає 15887,00 грн.