Наповнення бюджетів місцевих громад

Дата: 03.02.2022 13:23

Голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА взяла участь в онлайн нараді, де обговорили про заходи, вжиті територіальними громадами для збільшення надходжень до місцевого бюджету від плати за землю.

Нараду проводив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор МОРОЗ.

Розглянули такі питання:

- Про проведення інвентаризації земель та складання реєстру земельних ділянок та водних об’єктів, що не використовуються, вжиття заходів для ефективного їх використання, перегляд ставок земельного податку та раніше укладених договорів оренди землі, заплановані заходи з питань земельних відносин на 2022 рік, проведення земельних торгів, використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського лісогосподарського виробництва.

- Про укладання договорів оренди на земельні ділянки під польовими шляхами, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення, та земельними ділянками під полезахисними лісовими смугами, що обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, здійснення громадянами самоврядного контролю за використанням та охороною земель та взаємодію з головним управлінням Держгеокадастру у Донецький області.

- Про оформлення права оренди на земельні ділянки в комплексі з розташованими на них водними об’єктами за результатами земельних торгів.