27 січня 2022 року заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ провів виїзний прийом громадян в с. Малоянисоль

Дата: 27.01.2022 14:10

Громадяни звернулись до представника влади Маріупольського району з нагальною проблемою щодо виділення земельних ділянок у постійне користування місцевим мешканцям.

Наразі сільських жителів хвилювало питання наявності вільних земельних ділянок та порядок їх отримання.

Олексій ВОРОБЙОВ повідомив, що керівництвом району будуть вжиті необхідні заходи стосовно проведення інвентаризації земель с. Малоянисоль, а також зазначив, що земельний пай надається громадянам тільки в установленому законом порядку.

«Для оформлення права власності на земельну ділянку, перш за все, необхідно звернутися до відповідної сільської ради із письмовим клопотанням про передачу у власність відповідної земельної ділянки»,- наголосив заступник райдержадміністрації.

В ході заходу окремо зупинились на питанні щодо оренди ставків та відповідальності, яка покладається на орендарів.

Після обговорення порушені питання були взяті під особистий контроль керівництва Маріупольського району.