В єдності сила! Маріупольський та Бердянський райони створили «ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ»

Дата: 22.01.2022 14:56

До Дня Соборності Україні більш сотні людей долучилися до акції «Ми -це Україна!» між Донецькою та Запорізькою областями. Сталося це між Маріупольським та Бердянським районами. Біля міжобласного знаку з одного та іншого боків траси вишикувалися люди з прапорами у жовто-синій атрибутиці.

Панувала піднесена атмосфера, майоріли жовто-блакитні національні стяги, лунали патріотичні промови. Усі учасники заходу були сповнені бажанням єднати зусилля українського суспільства задля побудови незалежної, могутньої, соборної України.

Після об’єднання учасники акції спільно виконали гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх воїнів, які поклали своє життя за Українську Державу.

У своїй промові голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА привітала всіх присутніх зі святом: «Особливим цей день є і для нашого краю, адже сьогодні Украі?на продовжує боротьбу за цілісність Украі?ни, а саме й повернення окупованих окремих раи?онів Донеччини».

Дякуємо всім, хто приєднався до акції!

Пишаймося, що ми українці!

Слава Україні - соборній, єдиній, неподільній!