В Маріуполі відбувся урочистий мітинг до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2022 12:20

Сьогодні, 22 січня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України.

Цей день увійшов в історію українського народу підписанням Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою, який передбачав ліквідацію вікового роз’єднання сходу та заходу України між різними імперіями.

Голова Маріупольської районної державної адміністрації Наталія БУКРЄЄВА разом з іншими представниками влади та громадськістю зібрались на урочистому заході, котрий відкрили гімном України.

Під час урочистого заходу пригадали історію українського народу, вшанували тих, хто розбудовував, відстоював незалежність України, боровся за її волю після чого поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.