21 січня 2022 року заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ взяв участь у засіданні круглого столу в режимі онлайн.

Дата: 21.01.2022 17:47

Круглий стіл організовано департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації для обговорення концептуального бачення розвитку системи управління відходами в Донецькій області, що буде покладено в основу проєкту Регіонального плану управління в Донецькій області на період до 2030 року.

Під час заходу заступник начальника відділу поводження з відходами департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Марина ТИНОР доповіла про сучасний стан системи управління відходами в регіоні та концептуальне бачення її подальшого розвитку.

Також обговорили наступні питання:

Поділ території Донецької області на кластери відповідно до методики, визначеної наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 10.09.2021 №586.

Оптимальна інфраструктура кластеру.

Можливості механізму співробітництва територіальних громад при вирішенні питань поводження з відходами.

Основні проблемні питання при поводженні з промисловими та іншими відходами.

Пропозиції до проєкту регіонального плану управління відходами.

Окрему увагу приділили проблемі розроблення схем санітарного очищення населених пунктів, укрупнених до кластерів.