Відбулось засідання комісії з питань облаштування об‘єктів базування маломірних суден та інших плавзасобів на території Маріупольського району

Дата: 14.01.2022 18:07

Комісію проводив заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ.

На засіданні були присутні: заступник голови Маріупольської районної ради Вадим ПІКУЗ, представники територіальних громад, ДСНС та Державної прикордонної служби.

У ході засідання обговорили заходи щодо підготовки до навігаційного періоду 2022 року об‘єктів базування маломірних суден та інших плавзасобів на території Маріупольського району.

«Наша мета - розроблення чіткого алгоритму дій для осіб, які мають намір відкрити в цьому році пункти базування маломірних судин та інших плав засобів», - зазначив Олексій ВОРОБЙОВ.

Також на засіданні обговорили про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів з питань прикордонного режиму.