Відвідали музеї Нікольської, Сартанської та Кальчицької громад Маріупольського району

Дата: 13.01.2022 11:44

У рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України «Колоритне Приазов’я» начальник відділу економіки та агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку територій Маріупольської райдержадміністрації Ельга СТАШЕНКО відвідала музеї Нікольської, Сартанської та Кальчицької громад Маріупольського району.

Для сучасної та якісної комунікації експозиційних залів сільських та селищних музеїв, необхідно обладнати приміщення сучасними мультимедійними технічними засобами та стендами. Таке обладнання дасть можливість привернути увагу нових відвідувачів та туристів, щоб познайомити з унікальною та колоритною історією Приазов’я.