30 грудня 2021 року голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, заступник голови райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ та голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА відвідали село Малоянисоль Кальчицької територіальної громади

Дата: 30.12.2021 15:00

Представники влади зустрілись з родиною Бардах, чий будинок внаслідок підтоплення прилеглої території не підлягав відновленню.

Раніше керівництво зверталось до голови Донецької облдержадміністрації Павла КИРИЛЕНКА з проханням надати допомогу у придбанні будинку цій сім’ї. Голова облдержадміністрації відгукнувся на прохання та виділив кошти на придбання нової оселі Олександру та Тетяні БАРДАХ.

«Ми дякуємо голові Донецької облдержадміністрації Павлу Кириленку за надану допомогу родині. Олександр Христофорович та Тетяна Миколаївна зустрічають новий рік в новому будинку», - зазначила Наталія БУКРЄЄВА.