Онлайн-нараді з представниками районних державних адміністрацій новоутворених районів Донецької, Луганської та Харківської областей

Дата: 28.12.2021 16:02

28 грудня 2021 року начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Маріупольської райдержадміністрації Світлана ДОЛИНСЬКА взяла участь в онлайн-нараді з представниками районних державних адміністрацій новоутворених районів Донецької, Луганської та Харківської областей.

Під час заходу розглянули питання:

-Передача реєстраційних прав у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців у паперовій формі до райдержадміністрації новоутворених районів.

- Лист Міністерства юстиції України від 27.04.2021 № 3623/19.2.1/32-21 щодо моніторингу та звітування стану передачі реєстраційних справ.