В онлайн-режимі відбулось засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності

Дата: 28.12.2021 16:00

28 грудня 2021 року в онлайн-режимі відбулось засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності що знаходяться на території територіальних громад Донецької області під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря МОРОЗА. В засіданні взяла участь начальник відділу економіки та агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку територій Маріупольської райдержадміністрації Ельга СТАШЕНКО.

Під час наради підвели підсумки проведення інвентаризації лісових ресурсів, водних об’єктів, об’єктів державної та комунальної власності, що розташовані на території територіальних громад Донецької області.

Члени комісії від райдержадміністрацій області звітували про завершення заходів з проведення інвентаризації на території відповідної юрисдикції.