Дата: 24.12.2021 16:39

У ході пленарного засідання депутати розглянули ряд питань, серед них:

- Про затвердження Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Маріупольського району на 2022-2024 роки.

- Про районний бюджет на 2022 рік.

- Про затвердження нової структури та штатної чисельності комунальної установи «Маріупольський районний центр надання соціальних послуг».

- Про затвердження цільової програми «Програма підтримки, утримання та розвитку діяльності Маріупольської районної ради на 2022 рік».

- Про затвердження розпоряджень голови Маріупольської районної ради тощо.

Також депутати прийняли рішення про затвердження меж села Юр’ївка Мангушської селищної територіальної громади та меж селища міського типу Сартана Маріупольського району Донецької області.