Онлайн-нарада з окремих питань цивільного захисту, пов'язаних із зимовим періодом 2021-2022 років

Дата: 24.12.2021 12:15

Сьогодні, 24 грудня 2021 року пройшла онлайн-нарада з окремих питань цивільного захисту, пов'язаних із зимовим періодом 2021-2022 років за участю керівника апарату Маріупольської райдержадміністрації Віри СИРОТІНОЇ та головного спеціаліста відділу оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Світлани ЛУЦЕНКО.

Під час засідання обговорили наступні питання:

- Щодо готовності підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до реагування на події та надзвичайні ситуації зимового періоду 2021-2022 років.

- Про вжиття комплексу заходів, спрямованих на зниження кількості загиблих на пожежах в територіальних громадах Донецької області, та розбудову системи місцевої та добровільної пожежної охорони.

- Про стан готовності пунктів обігріву до прийому населення.