Дата: 21.12.2021 10:24

В обговоренні питань порядку денного взяли участь заступники Мангушського та Нікольського селищних голів, заступник керівника Сартанської ВЦА та керівники структурних підрозділів, які відповідають за питання містобудування і архітектури.

Було розглянуто наступні питання:

- реалізація повноважень в галузі архітектури та планування територій громад органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;

- містобудівна документація місцевого рівня. Заходи територіального планування Програм економічного та соціального розвитку громад на 2022 рік;

- планування заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Після обговорення Олексій Васильович порекомендував представникам громад удосконалити роботу виконавчих органів в напрямках містобудування й архітектури, а також створення безбар’єрного простору на території громад району.