Підписано Меморандум про співпрацю і партнерство в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України»

Дата: 20.12.2021 13:08

Сьогодні, 20 грудня 2021 року, укладено меморандум про співпрацю і партнерство Маріупольської районної ради та міжнародною компанією СТ «Ай.Ем.Ті.Ді. - Інтернешнл» в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України».

В зустрічі взяли участь голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА, заступник міського голови Сергій ОРЛОВ, голови селищних, сільських рад, керівник Сартанської ВЦА, генеральний директор СТ «ІМТД-Інтернешнл» Роман БЕНДЕС та інші представники міжнародної компанії.

Предметом меморандуму є співробітництво сторін, яке має своєю метою сприяння законним інтересам у сферах соціально-економічної діяльності.

Ключовими напрямками співробітництва є:

- розвиток місцевого самоврядування та інфраструктурного бізнесу територіальних громад Маріупольського району;

- створення нових робочих місць;

- підтримка сімейного, малого, середнього бізнесу та фермерських господарств;

- покращення соціального захисту населення тощо.

Представник-координатор в Маріупольському районі СТ «ІМТД-Інтернешнл», депутат Маріупольської районної ради Станіслав НІКОЛАЄВ підкреслив, що завдяки децентралізації, створені територіальні громади можуть приймати безліч самостійних рішень на користь своєї громади й одним із таких рішень є участь у Програмі «Оздоровлення економіки України»David Kartozia USA».

Наталія Букрєєва: «Я впевнена, що кожною громадою буде прийнято це відповідальне рішення. Нам треба чітко зрозуміти: на районному рівні чи рівні громад ми зможемо створити організацію, яка ефективно працюватиме за всіма вищезгаданими напрямками».