Нагородження переможців і учасників інтелектуальної онлайн-гри та районного конкурсу дитячих малюнків «Мій світ без насилля».

Дата: 17.12.2021 13:30

Головою Маріупольської райдержадміністрації Наталією Букрєєвою спільно з директором КУ « Маріупольський районний центр надання соціальних послуг» Альоною Чіпчевою було нагороджено переможців і учасників інтелектуальної онлайн-гри та районного конкурсу дитячих малюнків «Мій світ без насилля». Наталія Букрєєва подякувала дітям та молоді за творчість, активність і небайдужість та вручила пам’ятні подарунки. Після заходу в режимі круглого столу були обговорені питання щодо подальшої співпраці та формування при райдержадміністрації молодіжної ради, яка, за словами Наталії Олександрівни, дозволить реалізовувати проєкти з питань молодіжної політики, адже думка молоді важлива та є визначальною для подальшого майбутнього України.