Відбулась онлайн-нарада з питання завершення проведення інвентаризації водних об’єктів на території територіальних громад Донецької області

Дата: 16.12.2021 16:39

16 грудня 2021 року завідувач сектору містобудування, архітектури та захисту довкілля управління соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Ганна ЛЮБІМОВА та головний спеціаліст відділу економіки та агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Ірина ЧЕНГАЛОВА долучилися до онлайн-наради з питання завершення проведення інвентаризації водних об’єктів на території територіальних громад Донецької області.

На порядок денний було винесено такі питання:

-  Про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30.07.2021 №767/5-21 «Про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.07.2021 №19111/66/1-21 в частині здійснення заходів щодо проведення інвентаризації водних об’єктів на території відповідних територіальних громад.

-  Про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01.11.2021 №1095/5-21 «Про затвердження заходів, спрямованих на визначення власників гідротехнічних споруд на території Донецької області».

Під час обговорення питань було підведено підсумки та надано завдання виправити помилки, усунути недоліки та оновити дані щодо водних об’єктів та гідротехнічних споруд на території територіальних громад Донецької області.