Сьогодні голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА взяла участь в засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.

Дата: 15.12.2021 15:55

Виступ Наталія БУКРЄЄВОЇ був присвячений одному з питань порядку денного «Про розвиток соціального діалогу в умовах проведення реформ адміністративно – територіального устрою на території області».

На сьогоднішній день при Маріупольській райдержадміністрації налагоджується соціальний діалог бізнес – спільноти, влади, суспільства, темою якої є покращення якості життя, економічного потенціалу конкретної громади. Маніфест цього діалогу це збереження соціального миру, благополуччя, безпеки на підприємствах, у бізнес спільноті, організацій роботодавців та професійних спілок та об’єднань роботодавців і профспілок відповідного рівня. Мета - роздобувати довіру між Маріупольською райдержадміністрацією та всіма членами суспільства Маріупольського району.