Маріупольська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України

Дата: 13.12.2021 18:33
Кількість переглядів: 277

Розпочалося засідання з обговорення питання про стан підготовки до осінньо-зимового періоду на території Маріупольського району. Виконання підготовчих заходів та забезпечення належної готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації пов’язані з несприятливими погодними умовами осінньо-зимового періоду.

Наталія БУКРЄЄВА наголосила, що територіальні громади повинні бути готові до погіршення погодних умов і слід поквапитися та максимально пришвидшити всі процеси, що стосуються укладення відповідних договорів на залучення додаткової техніки, облаштування пунктів обігріву, забезпечення паливо-мастильних матеріалів, оскільки погодні умови можуть змінитися раптово і в такій ситуації район цілком має бути готов до будь-яких викликів.

«Для того, щоб кожна громада та служби розуміли свої дії та відповідальність, потрібно розробити дорожню карту прибирання та очищення від снігу на території Маріупольського району»- запропонувала Наталія БУКРЄЄВА

Також на комісії розглянули питання про епідемічну ситуацію у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2», стан вакцинації та захворюваності.

В Маріупольському районі спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності на коронавірус, усі епідемічні показники покращуються. Зараз Донецька область знаходиться у «помаранчевій» зоні карантину.