Дата: 13.12.2021 15:00

Під час заходу обговорили питання щодо розробки стратегії розвитку Маріупольського району.

Мета зустрічі – це відредагувати дані, зазначені в проєкті документа, проаналізувати всі деталі, щоб адаптувати його під нашу країну.

Французькою стороною було запропоновано провести експертизу об’єктів Нікольської, Мангушської, Сартанської та Кальчицької об’єднаних територіальних громад для подальшого створення інтерактивної мапи та подальшого усунення недоліків та проблем району.

«Якщо брати районну стратегію розвитку за основу реалізації проєкта, то це має бути стратегія розвитку всіх 5-ти громад Маріупольського району»:-зауважила Наталія БУКРЄЄВА.

Також в ході бесіди обговорили питання щодо налагодження системи водопосточання по всій території Маріупольського району.