Голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА взяла участь у форумі для громадських об’єднань «Активні громадяни-активні зміни»

Дата: 10.12.2021 19:32

Мета зустрічі: зміцнення діалогу активних мешканців з муніципалітетом та створення дорожньої карти співпраці через об'єднання зусиль громадських організацій.

Під час виступу Наталія Олександрівна розповіла про Громадську раду, яка утворюється при Маріупольській райдержадміністрації та наголосила про необхідність взаємодії місцевої влади та громадських організацій: «Громадська думка стала важливою складовою процесу розвитку територіальних громад. Необхідна нова модель соціальної взаємодії, за якої громадськість та місцева влада співпрацюють та приймають спільні рішення».

У рамках форму Маріупольська міська рада презентувала «Хаб Трансформацій».

Це платформа для налагодження діалогу з громадськістю та об’єднання мешканців задля спільної мети - розвиток Маріуполя.