09 грудня 2021 року в онлайн-режимі пройшов форум «Громадянське суспільство Донеччини». До заходу долучились начальник відділу інформаційно діяльності Маріупольської райдержадміністрації Наталія ЧІЛІБІ та головний спеціаліст відділу Євгенія ГРИЧЕНКО.

Дата: 09.12.2021 15:47

Мета проведення форуму- створення платформи для налагодження взаємодії між місцевими органами влади та представниками інститутів громадянського суспільства спілкування та обміну досвідом, а також реалізації громадських ініціатив.

Під час форуму учасники ознайомились з найкращими практиками взаємодії, дізнались як визначити потреби в громаді та залучити активних громадян громадської організації до розв'язання місцевих проблем, про розвиток громадських організацій тощо.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису