09 грудня 2021 року управлінням Державної служби якості освіти у Донецькій області проведено відеоконференцію для освітян та засновників закладів освіти за темою : "Партнерське коло з питань забезпечення якості освіти в громадах в умовах децентраліз

Дата: 09.12.2021 12:01

В заході взяли участь голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, головний спеціаліст з гуманітарних питань управління соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Валерія ОСІННЯ, представники територіальних громад району. Під час відеоконференції представники Державної служби якості освіти наголосили про важливість постійної співпраці між засновником та закладами освіти, надали інформацію, щодо проведення інституційного аудиту та інструментаріїв, які повинні використовуватись під час децентралізації в освіті, проінформували про підготовку кадрів, які будуть задіяні в проведенні інституційного аудиту в закладах освіти, наразі такі експерти проходять навчання в Маріупольському гуманітарному університеті.

"Від того яка буде надаватись освіта, залежить як наші діти будуть рухатись по життю"- наголосила Наталія БУКРЄЄВА.