7 грудня в Нікольській селищній раді відсвяткували День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 18:21

Всіх присутніх працівників та депутатів селищної ради привітали голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА та голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА.

Від керівництва району почесні грамоти отримали ветерани місцевого самоврядування, працівники селищної ради, а також активні депутати.

Продовжив свято концерт у виконанні працівників культури Нікольської громади. Вони привітали винуватців свята цікавими музичними номерами.