6 грудня у місті Маріуполь відбувся мітинг, присвячений Дню Збройних Сил України. Захід проходив біля пам’ятного знаку «Воїнам, які віддали своє життя за Україну»

Дата: 06.12.2021 11:03

У заході взяли участь керівництво району та міста, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, ветерани, представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці збройних сил України, мешканці та гості міста.

«Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом! Бажаю Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві»,- зазначила голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.Фото без опису