Порядок оскарження рішень
Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. Строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження та письмовим інформуванням про це запитувача, не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних.
Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» особи, які вважають, що їхні права та законні інтереси порушені, мають право оскаржити рішення, дії чи бездіяльність посадових осіб райдержадміністрації до голови райдержадміністрації, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.