18 листопада 2021 року заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ взяв участь у засіданні сесії Нікольської селищної ради, яка пройшла під головуванням голови Нікольської територіальної громади Василя МІТЬКА

Дата: 18.11.2021 15:13

Під час сесії обговорили наступні питання:

- збільшення фінансування на придбання подарунків до найближчих свят дітям сиротам;

- вдосконалення структури Нікольської селищної ради задля покращення надання адміністративних послуг населенню;

- безкоштовне шкільне харчування дітям, сім’ї яких не підпадають в пільгову категорію, але опинились в скрутній фінансовій ситуації.

Також було прийнято рішення про затвердження програми фінансової підтримки медичних працівників, які беруть участь в ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Наприкінці заходу підняли питання про надання земельних ділянок у приватну власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

Всього на пленарному засіданні було розглянуто 96 питань порядку денного, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій селищної ради. По всім питанням були прийняті відповідні рішення.