Форум «Ефективне місцеве самоврядування, як запорука демократичної та правової держави»

Дата: 12.11.2021 15:41

11-12 листопада 2021 року у змішаному форматі відбувся, до якого долучилася голова районної державної адміністрації Наталія БУКРЄЄВА.

Цей захід проводиться щорічно з 2017 року з метою обговорення стану та перспектив розвитку місцевого самоврядування.

Під час Форуму Народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертного та наукового середовища, а також міжнародних партнерів обговорити стан розвитку місцевого самоврядування в Україні загалом і, зокрема, в Донецькій та Луганських областях.

«Єдність громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування та державної влади – важливий елемент для стійкого розвитку держави. І ми тут - на Донеччині та Луганщині - виразно відчуваємо цю єдність, адже в багатьох прифронтових громадах місцеве самоврядування та державна влада фактично об’єднані у формі військово-цивільних адміністрацій», - зазначив під час свого виступу голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.