Дата: 10.11.2021 15:12

Населення Маріупольського району відповідно до статистичної звітності долучається активно до щеплення від COVID - 19. Кожен мешканець міста, селища, громади має власну мотивацію - зберегти здоров'я своє та близьких, зберегти місце роботи, відвідувати громадські місця.

В той самий час спостерігається високий рівень захворюваності в районі. Перевірки наявних сертифікатів органами поліції, аналіз рівня захворюваності доводять, що не всі щеплення дійсно проводились.

Голова Маріупольського району Наталія БУКРЄЄВА звертається до населення району, бути відповідальними до власного здоров'я та своїх оточуючих, якщо ви маєте підроблений сертифікат, але є бажання вакцинуватись пройдіть "Ковідну амністію".