Сьогодні головний спеціаліст з гуманітарних питань управління соціально-економічного розвитку територій Валерія Осіння прийняла участь в нараді управління сім'ї,молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання.

Дата: 10.11.2021 14:48

На нараді значна увага приділялась питанням роботи молодіжних центрів, налагодженню співпраці в територіальних громадах з питань запобігання насилля та надання звітності, призначення радників голів виконкомів з гендерної рівності та їх навчання, формування обласного плану заходів на 2022 рік.

Громадам надані рекомендації щодо застосування алгоритму дій для роботи по запобіганню насилля на прикладі Маріупольської міської ради, висловлено подяку м.Маріуполю за організацію та проведенню молодіжного форуму, повідомлено, що до обласного плану заходів надані лише пропозиції від Маріупольського району по проведенню форуму "Змінемо Україну разом" в 2022 році.